4 stevige meubelversteller, laadvermogen: 400 kg, oppervlak: wit, ⌀19 mm (3/4″), versie: standaard, B571-19-WH. Verstelbare voet voor tafelpoten, meubelpoten, kastvoeten en nog veel meer, door Kojima (Japan)
3,25  / ​​stuk
Op voorraad
Beschrijving
4 stuks robuuste meubelversteler, gemaakt van robuust polyacetaal (POM), oppervlak: wit, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm (3/4″), versie: standaard, laadvermogen: 400 kg (882 lbs)
Toepassing:
Verstelbare voet voor tafelpoten, meubelpoten, kastvoeten en nog veel meer.
Robuuste meubeladjuster, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm, van Kojima, laadvermogen: 400 kg (882 lbs), wit, versie: standaard. Toepassingsvoorbeeld op de kast
Het 5 mm (13/64″) verstelbereik helpt om kleine oneffenheden in de vloer te compenseren en om meubels stabiel uit te lijnen.
Robuuste meubeladjuster, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm, van Kojima, laadvermogen: 400 kg (882 lbs), wit, versie: standaard. Toepassingsvoorbeeld op tafel
Door het compacte ontwerp met ⌀19 mm (3/4″), past het B571-19-WH verstelbare poot goed bij tafelpoten, kastpoten, sokkels en kleine meubelconstructies.
Dit item is de standaardversie.
Robuuste meubeladjuster, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm, door Kojima. Verkrijgbaar in 2 oppervlakkleuren: wit en zwart, in 3 diameters: ⌀ 19 mm, ⌀ 25 mm en ⌀ 40 mm en in 3 afwerkingen: standaard, met kruisgleuf en met vilten pad
De hoogwaardige B571-19-WH meubeladjusters zijn onder andere ideaal voor:
  • Tafel
  • Kast
  • Sofa
  • Plankvoeten
  • Socket
  • Kleine meubels
  • Ingebouwd meubilair
  • Benen
  • Meubelpoten
  • Kabinetvoeten
Materiaal:
  • De B571-19-WH meubeladjusters zijn gemaakt van robuust polyacetaal (POM)
Oppervlak:
  • Wit
  • Witte afwerkingen zorgen voor een strakke en moderne esthetiek
  • De kleur wit reflecteert het licht effectief, waardoor kamers helderder en visueel groter lijken
Assemblage:
  • Het bevestigen gebeurt met een pan-kop schroef ⌀3,5 mm (niet inbegrepen)
  • De B571-19-WH verstelbare voet heeft twee bevestigingsgaten die 7 mm (9/32″) uit elkaar liggen. De bevestigingsgaten hebben een diameter van ⌀0,125984251968504
Robuuste meubeladjuster, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm, van Kojima, laadvermogen: 400 kg (882 lbs), wit, versie: standaard. Montagetekening
Eigenschappen:
  • Versie: Standaard
  • Gewicht: 4 g
  • Laadvermogen (laadcapaciteit): 400 kg (882 lbs) – voor 4 stukken
  • Diameter: ⌀19 mm (3/4″)
  • Verkrijgbaar in 2 oppervlakkleuren: wit en zwart
  • Verkrijgbaar in 3 diameters: ⌀ 19 mm, ⌀ 25 mm en ⌀ 40 mm
  • Verkrijgbaar in 3 versies: standaard, met kruisverfijning en met vilten pad
  • Eenvoudige installatie, stabiel
  • Voor binnengebruik
  • Oppervlaktegemonteerde montage zonder het houten deel te bewerken
  • Afstelbereik: 5 mm (13/64″)
  • Geschikt voor kleine en moeilijk bereikbare montageplekken
  • Wit
  • robuust, lichtgewicht
  • Hoge merkkwaliteit van Kojima (Japan)
Voor meer afmetingen en details , zie technische tekening.
De afmetingen:
  • Diameter van de meubelversteler: ⌀19 mm (3/4″)
  • Hoogte: 10 mm (25/64″)
  • Breedte: 7 mm (9/32″)
  • Verstelbare kaphoogte: 13 mm (33/64″)
Robuuste meubeladjuster, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm, van Kojima, laadvermogen: 400 kg (882 lbs), wit, versie: standaard. Technisch Tekenen
Robuuste meubeladjuster, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm, van Kojima, laadvermogen: 400 kg (882 lbs), wit, versie: standaard. Technische tekening
Inbegrepen in de levering:
  • 4-delige meubeladjuster B571-19-WH gemaakt van robuust polyacetaal, wit, 19 mm (3/4″), Versie: Standaard