4 stuks robuuste meubelversteler, gemaakt van robuust polyacetaal (POM), oppervlak: wit, B571-19-WH, diameter: ⌀19 mm (3/4″), versie: standaard, laadvermogen: 400 kg (882 lbs)
Toepassing:
Verstelbare voet voor tafelpoten, meubelpoten, kastvoeten en nog veel meer.
Het 5 mm (13/64″) verstelbereik helpt om kleine oneffenheden in de vloer te compenseren en om meubels stabiel uit te lijnen.
Door het compacte ontwerp met ⌀19 mm (3/4″), past het B571-19-WH verstelbare poot goed bij tafelpoten, kastpoten, sokkels en kleine meubelconstructies.
Dit item is de standaardversie.
De hoogwaardige B571-19-WH meubeladjusters zijn onder andere ideaal voor:
- Tafel
- Kast
- Sofa
- Plankvoeten
- Socket
- Kleine meubels
- Ingebouwd meubilair
- Benen
- Meubelpoten
- Kabinetvoeten
Materiaal:
- De B571-19-WH meubeladjusters zijn gemaakt van robuust polyacetaal (POM)
Oppervlak:
- Wit
- Witte afwerkingen zorgen voor een strakke en moderne esthetiek
- De kleur wit reflecteert het licht effectief, waardoor kamers helderder en visueel groter lijken
Assemblage:
- Het bevestigen gebeurt met een pan-kop schroef ⌀3,5 mm (niet inbegrepen)
- De B571-19-WH verstelbare voet heeft twee bevestigingsgaten die 7 mm (9/32″) uit elkaar liggen. De bevestigingsgaten hebben een diameter van ⌀0,125984251968504
Eigenschappen:
- Versie: Standaard
- Gewicht: 4 g
- Laadvermogen (laadcapaciteit): 400 kg (882 lbs) – voor 4 stukken
- Diameter: ⌀19 mm (3/4″)
- Verkrijgbaar in 2 oppervlakkleuren: wit en zwart
- Verkrijgbaar in 3 diameters: ⌀ 19 mm, ⌀ 25 mm en ⌀ 40 mm
- Verkrijgbaar in 3 versies: standaard, met kruisverfijning en met vilten pad
- Eenvoudige installatie, stabiel
- Voor binnengebruik
- Oppervlaktegemonteerde montage zonder het houten deel te bewerken
- Afstelbereik: 5 mm (13/64″)
- Geschikt voor kleine en moeilijk bereikbare montageplekken
- Wit
- robuust, lichtgewicht
- Hoge merkkwaliteit van Kojima (Japan)
Voor meer afmetingen en details , zie technische tekening.
De afmetingen:
- Diameter van de meubelversteler: ⌀19 mm (3/4″)
- Hoogte: 10 mm (25/64″)
- Breedte: 7 mm (9/32″)
- Verstelbare kaphoogte: 13 mm (33/64″)
Inbegrepen in de levering:
- 4-delige meubeladjuster B571-19-WH gemaakt van robuust polyacetaal, wit, 19 mm (3/4″), Versie: Standaard